KONKURS * KONKURS * KONKURS

Drodzy uczniowie chorzowskiego Słowaka!

Stowarzyszenie Przyjaciół Słowaka oraz SŁOWAk we współpracy z Księgarnią Dopełniacz organizują dla Was literacki konkurs pod tytułem: “Książka na wakacje”.

Zasady regulaminu są proste:

1. Należy nagrać wideorecenzję książki, którą warto przeczytać podczas wakacji. Nie musi być długa (ani książka, ani recenzja). Film w formacie MP4 powinien trwać od 2 do 4 minut.

2. Transkrypcję treści wideorecenzji przesyłacie na adres konkurs@slowacki.edu.pl , a film na pendrive lub płycie CD/DVD dostarczacie do Sekretariatu Szkoły.

3. Prace należy dostarczyć do 16 sierpnia 2021 roku.

4. Prace powinny być czytelnie podpisane i zawierać informacje o imieniu i nazwisku uczestnika konkursu oraz klasie, do której uczęszcza.

5. Prace zgłoszone do konkursu przechodzą na własność Organizatora i nie podlegają zwrotowi.

6. Organizator zastrzega sobie prawo do publicznej prezentacji prac konkursowych oraz wykorzystania ich w materiałach promocyjnych.

7. Zgłoszenie pracy do konkursu jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na publikację jej treści oraz imienia, nazwiska i wizerunku autora w sposób elektroniczny (w tym internetowy) i drukowany.

Stowarzyszenie Przyjaciół Słowaka, organizatorzy i polonistyczni sponsorzy przygotowali atrakcyjne nagrody (bony 250, 150, 100 zł).

Ogłoszenie wyników odbędzie się podczas chorzowskiej Wolności Czytania (wrzesień 2021).